SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
550 125 PLN
(12 503 PLN / m²)
Satış
3
1
44 m²
Rumiankowa, Wrocław

yatak odası3
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie z balkonem w zielonej części Żernik idealne do własnej aranżacji
Opiekun nieruchomości:
Kinga Kuźnia
602 101 602

zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı: 31günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Rumiankowa, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Kinga Kuźnia

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar