SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
575 000 PLN
(11 979 PLN / m²)
Satış
3
1
48 m²
Zachodnia, Wrocław

yatak odası3
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,1 m2 znajdujące się na Szczepinie - 2 km od Rynku! Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem (pełniło taką...

Diğer
Teklifin yaşı: 33günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Zachodnia, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Szymon Mazur

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar