Teklifler listesi
9
9
9
719 000 PLN
(14 098 PLN / m²)
Satış
2
1
51 m²
Krzysztofa Komedy, Wrocław
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
51 m²
banyolar
Daniel Matoszyn
tel. +48 602 101 602
2-pokojowe mieszkanie | Duża, jasna strefa dzienna | 2019 | Jagodno
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Isıtma tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
zemin:
4. zemin 4
Teklifin yaşı:
41günler
Güncellendi:
39günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Krzysztofa Komedy, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.