SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 019 000 PLN
(17 271 PLN / m²)
Satış
3
1
59 m²
Jedności Narodowej, Wrocław

yatak odası3
düz59 m²
banyolar1

Wioletta Grzesiak
Nr Licencji PFRN 22583
TEL. 602 101 602
Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znany...

zemin:
2. zemin 6
Teklifin yaşı: 31günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Jedności Narodowej, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Wioletta Grzesiak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar