SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
759 488 PLN
(23 015 PLN / m²)
Satış
2
1
33 m²
Tadeusza Kościuszki, Wrocław

yatak odası2
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasEvet

Tanım

Dwupokojowy apartament z tarasem od podwórza w rewitalizacji kamienicy mieszkalnej od dewelopera

zemin:
1. zemin 5
Teklifin yaşı: 33günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Tadeusza Kościuszki, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Marta Woźniczka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar