SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
799 900 PLN
(14 813 PLN / m²)
Satış
3
1
54 m²
Dożynkowa, Wrocław

yatak odası3
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 29günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Dożynkowa, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Krzysztof Dudek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar