SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
659 000 PLN
(10 983 PLN / m²)
Satış
3
1
60 m²
Franciszka Hynka, Wrocław

yatak odası3
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w sercu osiedla Gądów!
Opiekun oferty:
Łukasz Szajkowski
Nr licencji PFRN 29569
tel. 602 101 602...

zemin:
11. zemin 14
Teklifin yaşı: 35günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

Franciszka Hynka, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Łukasz Szajkowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar