SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
729 350 PLN
(20 260 PLN / m²)
Satış
2
1
36 m²
Mieszczańska, Wrocław

yatak odası2
düz36 m²
banyolar1

Barbara Bober
tel. 602 101 602
Nowe mieszkanie z 2021 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.
Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, goto...

zemin:
3. zemin 5
Teklifin yaşı: 35günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Mieszczańska, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Barbara Bober

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar