SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
849 000 PLN
(9 433 PLN / m²)
Satış
3
1
90 m²
Zygmunta Krasińskiego, Wrocław

yatak odası3
düz90 m²
banyolar1

Robert Kordowski
602 101 602
Tylko w SDP Nieruchomości!
Trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90,66 m2 w kamienicy, położone w ba...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 37günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Zygmunta Krasińskiego, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Robert Kordowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar