SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
554 647 PLN
(20 542 PLN / m²)
Satış
1
1
27 m²
Romana Dmowskiego, Wrocław

yatak odası1
düz27 m²
banyolar1

Krzysztof Dudek
tel. 602 101 602
Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej.
1- pokojowe mieszkanie w pełnym wyposażeniu...

zemin:
2. zemin 5
Teklifin yaşı: 35günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Romana Dmowskiego, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Krzysztof Dudek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar