SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
729 000 PLN
(20 250 PLN / m²)
Satış
2
1
36 m²
Romana Dmowskiego, Wrocław

yatak odası2
düz36 m²
banyolar1

Barbara Bober
tel. 602 101 602
Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.
Nowe mieszkanie 2 pokojowe z pełnym wypo...

zemin:
2. zemin 7
Teklifin yaşı: 35günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Romana Dmowskiego, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Barbara Bober

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar