SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
3 500 000 PLN
(33 019 PLN / m²)
Satış
3
1
106 m²
Gwiaździsta, Wrocław

yatak odası3
düz106 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.
Opiekun oferty:
Marta Woźniczka-Opuchlik
Nr. licencji PFRN 23867
tel. 60...

zemin:
45. zemin 48
Teklifin yaşı: 35günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Gwiaździsta, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Marta Woźniczka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar