SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
590 000 PLN
(19 667 PLN / m²)
Satış
1
1
30 m²
Miła, Wisła

yatak odası1
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony przy ul. Miłej 2/301 w Wisła – w atrakcyjnej, turystyczn...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Miła, Wisła
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REMAX POLSKA

Grzegorz Tront

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar