SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
646 000 PLN
(11 745 PLN / m²)
Satış
3
1
55 m²
Chełmżyńska, Warszawa

yatak odası3
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

- Nowe mieszkanie 3 pokojowe 55,78 m2 - WIZUALIZACJA I PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Sta...

zemin:
2. zemin 5
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Chełmżyńska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar