SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
699 000 PLN
(17 049 PLN / m²)
Satış
2
1
41 m²
Siedzibna, Warszawa

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

!!! NOWA OFERTA !!! TYLKO U NAS !!! JAK NOWE !!! PRAWDZIWE ZDJĘCIA, NIE AI. Zapraszam do zapoznania się z najładniejszym mieszkaniem na sprzedaż na wa...

zemin:
2. zemin 10
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Siedzibna, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

WITKOWSKI & RAJTER Sp. z o.o.

Mariusz Rajter

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar