SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 999 999 PLN
(19 355 PLN / m²)
Satış
4
1
155 m²
Kobielska, Warszawa

yatak odası4
düz155 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy.L...

zemin:
14. zemin 15
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Kobielska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

GOOD LIFE PL GOOD LIFE PL

Irmina Szczepaniak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar