SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
863 785 PLN
(13 711 PLN / m²)
Satış
3
1
63 m²
Antoniewska, Warszawa

yatak odası3
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ENGLISH VERSION BELOW
RYNEK PIERWOTNY – ODDANE DO UŻYTKU – STAN DEWELOPERSKI – 0% PROWIZJI! | Sprzedaż | Nowoczesny apartament 63,05 m² | 3 pokoje | B...

zemin:
1. zemin 5
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Antoniewska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Platinumhouse-MCF Studio Łukasz Niziałek

Aneta Korn

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar