SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
480 000 PLN
(18 462 PLN / m²)
Satış
1
1
26 m²
Żuromińska, Warszawa

yatak odası1
düz26 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie po remoncie położone na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno, przy ul. Żuromińskiej. Blok z lat 7...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Żuromińska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar