SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
570 000 PLN
(11 875 PLN / m²)
Satış
3
1
48 m²
Orląt Lwowskich, Warszawa

yatak odası3
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych - Warszawa, Ursus, ul. Orląt Lwowskich. Na powierzchnie mieszkania skła...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Orląt Lwowskich, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar