SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 040 000 PLN
(12 000 PLN / m²)
Satış
Atipik
1
170 m²
Zaciszańska, Warszawa

yatak odasıatypical
düz170 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie II poziomowe zlokalizowane na Targówku/Zacisze Budynek z cegły z lat 90-tych. Luksusowy i przestronny apartament. Duże, ustawne pokoje. Wys...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Zaciszańska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar