SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
750 000 PLN
(15 625 PLN / m²)
Satış
3
1
48 m²
Wolska, Warszawa

yatak odası3
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskiej Woli. LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się przy ul. Wolskiej 115 w Warszawie....

zemin:
5. zemin 6
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Wolska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Agata Drewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar