SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
782 640 PLN
(26 988 PLN / m²)
Satış
1
1
29 m²
Radziwie, Warszawa

yatak odası1
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

UWAGA KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI AGENCJI!!
KUPUJESZ W CENIE DEWELOPERA BEZ PODATKU PCC
Apartament będzie wykończony pod klucz
III pakiety wykończenia...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminYüksek tavanlarAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniMutfak aletleriÇamaşır makinesiDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonra

zemin:
2. zemin 7
Teklifin yaşı: 27günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Radziwie, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Łada

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar