SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
731 627 PLN
(16 258 PLN / m²)
Satış
2
1
45 m²
Rekrucka, Warszawa

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDoğal ışıkYüksek tavanlar

zemin:
1. zemin 5
Teklifin yaşı: 30günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Rekrucka, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Łada

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar