SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 103 000 PLN
(17 790 PLN / m²)
Satış
3
1
62 m²
Domaniewska, Warszawa

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe.
Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2.

zemin:
3. zemin 7
Teklifin yaşı: 29günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Domaniewska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Aldona Łada

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar