SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 090 000 PLN
(19 123 PLN / m²)
Satış
3
1
57 m²
Elekcyjna, Warszawa

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1

Aleksandra Nowakowska
602 101 602
Przestrzenne, jasne mieszkanie na Woli gotowe do zamieszkania

Diğer
Teklifin yaşı: 33günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Elekcyjna, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Aleksandra Nowakowska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar