SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
625 000 PLN
(16 892 PLN / m²)
Satış
2
1
37 m²
Rembielińska, Warszawa

yatak odası2
düz37 m²
banyolar1

Agnieszka Grotek
tel. 602 101 602

OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI
Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy met...

zemin:
9. zemin 10
Teklifin yaşı: 37günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

Rembielińska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Agnieszka Grotek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar