SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
779 999 PLN
(12 187 PLN / m²)
Satış
3
1
64 m²
Skarbka z Gór, Warszawa

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1

Hubert Kask
tel. 602 101 602
Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,80 m2 położone na Zielonej Białołęce n...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Skarbka z Gór, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Hubert Kask

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar