SUPA24
895 000 PLN
(18 265 PLN / m²)
Satış
2
1
49 m²
Jana Długosza, Warszawa

yatak odası2
düz49 m²
banyolar1

Łukasz Janowiecki
tel. 602 101 602
Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, do remontu - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje ...

zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı: 38günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Jana Długosza, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Łukasz Janowiecki

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar