Teklifler listesi
7
7
7
845 000 PLN
(19 205 PLN / m²)
Satış
2
1
44 m²
Generała Władysława Andersa, Warszawa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
44 m²
banyolar
Agnieszka Grotek
tel. 602 101 602
Dwupokojowe o powierzchni 43,63 m2 m2 w Śródmieściu przy Ogrodzie Krasińskich.
Podstawowe informacj...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
Teçhizat:
Diğer
zemin:
6. zemin 7
Teklifin yaşı:
35günler
Güncellendi:
32günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Generała Władysława Andersa, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.