SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
580 000 PLN
(14 500 PLN / m²)
Satış
2
1
40 m²
Ostródzka, Warszawa

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Opiekun oferty
tel. 602 101 602
Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym budynku, zlokalizowane...

Diğer
Teklifin yaşı: 29günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Ostródzka, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Hubert Kask

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar