SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
920 000 PLN
(12 105 PLN / m²)
Satış
3
1
76 m²
Pomorska, Warszawa

yatak odası3
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m² z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną...

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 31günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Pomorska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

GOOD LIFE PL GOOD LIFE PL

Łukasz Szymczak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar