SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
699 000 PLN
(11 459 PLN / m²)
Satış
3
1
61 m²
Aleja Bielska, Tychy

yatak odası3
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartament z antresolą i widokiem na las - Tychy, os. 4 Pory Roku Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament położony na cenionym osiedlu 4 Por...

zemin:
4. zemin 4
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Aleja Bielska, Tychy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ASTON

Beata Dziubany-Kantor

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar