SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
589 000 PLN
(13 089 PLN / m²)
Satış
2
1
45 m²
Konrada Grasera, Toruń

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Sosnowe Zacisze na toruńskim Jarze — inwestycji wyróżniającej się elegancką archi...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Konrada Grasera, Toruń
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Afrodyta Prawucka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar