SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
300 000 PLN
(5 556 PLN / m²)
Satış
2
1
54 m²
Tarnów

yatak odası2
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m², położone na I piętrze niewielkiego, dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Kasztanowej...

zemin:
1. zemin 1
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Tarnów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Budomos

Łukasz Paciorek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar