SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
750 000 PLN
(8 824 PLN / m²)
Satış
3
1
85 m²
Jana Matejki, Szczecin

yatak odası3
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobr...

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Jana Matejki, Szczecin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PRONOVO Kordus

Piotr Kordus

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar