SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
675 000 PLN
(12 500 PLN / m²)
Satış
3
1
54 m²
Szczecin

yatak odası3
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Szczecina — Dąbiu, przy ulicy Kurpiów, tuż przy lesie. To ideal...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Szczecin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

4KĄTY

Małgorzata Maślankiewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar