SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
914 823 PLN
(13 654 PLN / m²)
Satış
3
1
67 m²
Zielonego Mostu, Szczecin

yatak odası3
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

✨ Apartament 3-pokojowy | 67,02 m² | Łasztownia | Nad Odrą | deweloperka | 0% prowizji
Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 67,02 m², położo...

zemin:
4. zemin 5
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Zielonego Mostu, Szczecin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Aleksandra Riemer

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar