SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 790 000 PLN
(21 829 PLN / m²)
Satış
3
1
82 m²
Nabrzeże Starówka, Szczecin

yatak odası3
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Zapraszamy do wyjątkowego apartamentu o powierzchni 82,09 m2, położonego w nowoczesnej inwestycji na Warszewie. Mieszkanie oferuje dwa przestronne bal...

zemin:
1. zemin 2
Teklifin yaşı: 27günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Nabrzeże Starówka, Szczecin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Przemysław Kręcki

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar