SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
770 000 PLN
(6 210 PLN / m²)
Satış
Atipik
1
124 m²
Jagiellońska, Szczecin

yatak odasıatypical
düz124 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum)  Lokalizacja: ul. Jagiellońska , Szczecin – ścisłe ce...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Jagiellońska, Szczecin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

INWESTOR SZCZECIN

Remigiusz Fidziukiewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar