SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
690 000 PLN
(9 718 PLN / m²)
Satış
3
1
71 m²
Marynarzy, Świnoujście

yatak odası3
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w kamienicy z potencjałem o wielkości 71,11 m2 w którego skład wchodzi:
- salon
- 2 oddzielne sy...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Marynarzy, Świnoujście
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Jezierska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar