SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
320 000 PLN
(13 333 PLN / m²)
Satış
1
1
24 m²
Rybaki, Świnoujście

yatak odası1
düz24 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie jednopokojowe na III piętrze czteropiętrowego bloku.
Duży pokój z balkonem francuskim, łazienka, aneks kuchenny we wnęce w przedpokoju, to ...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 31günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Rybaki, Świnoujście
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Grażyna Buła

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar