SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 695 000 PLN
(17 474 PLN / m²)
Satış
4
1
97 m²
Ułańska, Świnoujście

yatak odası4
düz97 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu. Nieruchomość: - 97 m2 - 4 pokoje - 2 balkony z mark...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Ułańska, Świnoujście
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

INWESTOR SZCZECIN

Robert Nowak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar