SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
370 000 PLN
(5 362 PLN / m²)
Satış
3
1
69 m²
Żwirki i Wigury, Stargard

yatak odası3
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,64 m2 z piwnicą - osiedle Lotnisko, Stargard
Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszka...

Diğer
Teklifin yaşı: 47günler
Güncellendi: 47günler

Yerellikler

Żwirki i Wigury, Stargard
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Magdalena Krakowska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar