SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
299 000 PLN
(6 795 PLN / m²)
Satış
2
1
44 m²
Jana III Sobieskiego, Sanok

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Krótki opis nieruchomościNa sprzedaż mieszkanie położone na parterze w Sanoku, w bardzo dobrej lokalizacji blisko parku. Lokal o powierzchni 44,8 m² p...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Jana III Sobieskiego, Sanok
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KWADRACIAK

Maciej Suwała

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar