SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
675 000 PLN
(10 887 PLN / m²)
Satış
3
1
62 m²
Solidarności, Rzeszów

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,20 m², położone w Rzeszowie przy ulicy Solidarności. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszcz...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Solidarności, Rzeszów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KWADRACIAK

Dawid Rychel

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar