SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
999 000 PLN
(8 538 PLN / m²)
Satış
Atipik
1
117 m²
Miejska, Rzeszów

yatak odasıatypical
düz117 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nowoczesny, bezczynszowy apartament z ogrodem – Rzeszów, ul. Miejska | 117 m² | 5 pokoi Wyłącznie w ofercie biura homfi prezentujemy wyjątkowy apartam...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabini

zemin:
1. zemin 1
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Miejska, Rzeszów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Mariusz Miłoń

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar