SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
404 212 PLN
(6 969 PLN / m²)
Satış
4
1
58 m²
3 Maja, Rypin

yatak odası4
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie 58,16 mkw, 3 pokoje, ogródek 107 mkw.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,16 mkw z ogródkiem ok. 107 mkw, położone na parter...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

3 Maja, Rypin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar