SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
347 700 PLN
(7 559 PLN / m²)
Satış
3
1
46 m²
Warszawska, Rypin

yatak odası3
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie 46,36 mkw, 3 pokoje, balkon.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,36 mkw z balkonem 10,94 mkw z wyjściem z salonu,...

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Warszawska, Rypin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar