SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 299 000 PLN
(23 618 PLN / m²)
Satış
3
1
55 m²
Nowy Świat, Puck

yatak odası3
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny, narożny apartament inwestycyjny 3-pokojowe z widokiem na morze. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Nowy Świat, Puck
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ALB ALEKSANDER ŁYCZKOWSKI

Aleksander Łyczkowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar