SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
568 625 PLN
(12 636 PLN / m²)
Satış
2
1
45 m²
Miernicza, Pruszków

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 45,49m2. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,61m2, - sypialni 13,46m2, - łazienki 4,85...

zemin:
1. zemin 2
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Miernicza, Pruszków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Trident House

Emilia Osińska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar